Image Effects (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Path
ta: பா​தை

en: Color
ta: நிறம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
