Image Effects (8.x-2.3) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Size
bs: Veličina

en: Image
bs: Slika

en: Outline
bs: Bilješke

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Basic
bs: Obični

en: Color
bs: Boja

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Column
bs: Kolona

en: Strip HTML tags
bs: Skini HTML tagove
