Image Effects (8.x-2.3) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Size
ps: كچه

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Vertical
ps: نېغ

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Basic
ps: ساده

en: Color
ps: رنګ

en: Position
ps: ځاى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: height
ps: لوړوالی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: Column
ps: ستن

en: Row
ps: کتار
