Image Effects (8.x-3.0-rc2) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Size
ne: आकार

en: Center
ne: केन्द्र

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Path
ne: मार्ग

en: Mode
ne: प्रकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Line
ne: रेखा

en: Media
ne: मिडिया

en: Basic
ne: सामान्य

en: Color
ne: रंग

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Font color
ne: फन्ट रङ

en: Layout settings
ne: लेआउट सेटिङहरू

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
