Image Effects (8.x-3.0-rc2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Outline
th: ภาพรวม

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Background
th: ภาพพื้นหลัง

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Mode
th: รูปแบบ

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Media
th: สื่อ

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Color
th: สี

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: height
th: ความสูง

en: Radius
th: รัศมี
