Image Effects (8.x-3.0) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Type
os: Тип

en: Size
os: Ас

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Outline
os: Сæргæндтæ

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
