Image Effects (8.x-3.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Size
ur: حجم

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: Outline
ur: آؤٹ لائن

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Mode
ur: طریقۂ کار

en: Color
ur: رنگ

en: Layout settings
ur: تہه بندی کی ترتیبات
