Image Effects (8.x-3.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Size
af: Grootte

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Color
af: Kleur

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: left
af: links

en: right
af: regs

en: Mask
af: Masker
