Image Effects (8.x-3.2) - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Size
lv: Izmērs

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Outline
lv: Izklāsts

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Background
lv: Fons

en: Top
lv: Augša

en: Path
lv: Ceļš

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Anchor
lv: Novietot

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Bottom
lv: Apakša

en: Mode
lv: Režīms

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Line
lv: Līnija

en: Media
lv: Multivide

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Basic
lv: Pamata

en: Color
lv: Krāsa

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Random
lv: Nejaušs

en: Position
lv: Pozīcija

en: bottom
lv: apakša

en: top
lv: auugša

en: left
lv: kreisā

en: right
lv: labā

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: height
lv: augstums

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Font settings
lv: Fonta uzstādījumi

en: Information
lv: Informācija

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Plugin settings
lv: Spraudņa iestatījumi

en: Layout settings
lv: Izkārtojuma iestatījumi

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Allow Upscaling
lv: Atļaut mērogošanu

en: Rotation angle
lv: Pagriešanas lenķis

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lv: Leņķa izmērs par cik ir jāpagriež attēls. Pozitīvi skaitļi ir pulksteņa rādītāja virzienā, negatīvi skaitļi pret pulksteņa rādītāju.

en: Column
lv: Kolonna

en: Row
lv: Rinda

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Text settings
lv: Teksta iestatījumi

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Mask
lv: Maska

en: Rotate
lv: Pagriezt
