Image Effects (8.x-3.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Size
sr: Величина

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Bottom
sr: Дно

en: Mode
sr: Режим

en: Color
sr: Боја

en: Layout settings
sr: Подешавања плана
