Image Effects (8.x-3.3) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Type
az: Növ

en: Size
az: Ölçü

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Outline
az: Kontur

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Anchor
az: Lövbər

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Bottom
az: Aşağı

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Basic
az: Əsas

en: Color
az: Rəng

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Square
az: Kvadrat

en: Random
az: Təsadüfi

en: Position
az: Vəzifə

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: height
az: hündürlük

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Layout settings
az: Layout parametrləri

en: Offset
az: Ofset

en: Allow Upscaling
az: Təkmilləşdirməyə icazə verin

en: Rotation angle
az: Fırlanma bucağı

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
az: Şəkilin çevrilməli olduğu dərəcələrin sayı. Müsbət ədədlər saat əqrəbinin istiqamətində, mənfi ədədlər isə əksinədir.

en: Column
az: Sütun

en: Row
az: Sıra

en: Maximum width
az: Maksimum genişlik

en: Text settings
az: Mətn parametrləri

en: Strip HTML tags
az: HTML teqlərini ayırın

en: Dropdown
az: Aşağı açılan

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz

en: Rotate
az: Fırladın

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
az: %path %toolkit dəstindən istifadə etməklə şəkil kəsilmədi (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
az: Bu sahədə şəkil faylının identifikatoru tam ədəd kimi saxlanılır.
