Image Effects (8.x-3.4) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Size
sq: Madhësia

en: Outline
sq: Struktura

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Color
sq: Ngjyra

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Placement
sq: Vendosja

en: Mask
sq: Maska
