Image Effects (8.x-3.6) - en to gu translation catalogue (22 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Size
gu: માપ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Outline
gu: રૂપરેખા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Bottom
gu: નીચે

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Line
gu: લીટી

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Color
gu: રંગ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: height
gu: ઊંચાઈ

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: Top right
gu: ઉપર જમણું બાજુ
