Image Effects (8.x-3.6) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Color
ml: നിറം
