Image 360 field (2.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Button background color
et: Nupu taustavärvus
