Image 360 field (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Fields
id: Bidang isian

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Loading...
id: Memuat...
