Image 360 field (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Fields
is: Svæði

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Loading...
is: Hleð...
