Image 360 field (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...
