Image 360 field (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Button background color
lt: Mygtuko fono spalva

en: Loading...
lt: Kraunama..
