Image 360 field (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Fields
ru: Поля

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Button background color
ru: Фоновый цвет кнопки

en: Loading...
ru: Загрузка...
