Image 360 field (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Fields
vi: Các trường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Loading...
vi: Đang nạp...
