Image 360 field (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་
