Image 360 field (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Button background color
hu: Gomb háttérszíne

en: Loading...
hu: Betöltés…
