Image 360 field (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Loading...
oc: En cors de cargament...
