Image 360 field (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई
