Image Field Permissions (2.1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Create field
nl: Veld aanmaken

en: Edit field
nl: Veld bewerken

en: Edit own field
nl: Eigen veld aanpassen

en: View field
nl: Veld bekijken

en: View own field
nl: Eigen veld bekijken

en: Custom permissions
nl: Aangepaste toegangsrechten
