Image Field Permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Create field
es: Crear un campo

en: Edit field
es: Editar campo

en: Edit own field
es: Editar un campo propio

en: View field
es: Ver campo

en: View own field
es: Ver el campo propio

en: Custom permissions
es: Permisos personalizados
