Image Field Permissions (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Create field
he: יצירת שדה

en: Edit field
he: עריכת שדה

en: Edit own field
he: עריכת שדה של עצמך

en: View field
he: צפיה בשדה

en: View own field
he: צפיה בשדה של עצמך

en: Custom permissions
he: הרשאות מותאמות אישית
