Image Field Permissions (8.x-1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Create field
de: Feld erstellen

en: Edit field
de: Feld bearbeiten

en: Edit own field
de: Eigene Felder bearbeiten

en: View field
de: Feld anzeigen

en: View own field
de: Eigenes Feld anzeigen

en: Custom permissions
de: Benutzerdefinierte Berechtigungen
