Image Field Permissions (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Create field
fi: Luo kenttä

en: Edit field
fi: Muokkaa kenttää

en: Edit own field
fi: Muokkaa omaa kenttää

en: View field
fi: Tarkastele kenttää

en: View own field
fi: Katsele omaa kenttää

en: Custom permissions
fi: Kustomoidut käyttöoikeudet
