Image Field Permissions (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Create field
fr: Créer un champ

en: Edit field
fr: Modifier le champ

en: Edit own field
fr: Modifier son propre champ

en: View field
fr: Voir le champ

en: View own field
fr: Voir son propre champ

en: Custom permissions
fr: Droits personnalisés
