Image field to media (1.0.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Label
it: Etichetta

en: Fields
it: Campi

en: About
it: Informazioni

en: Finished with an error.
it: Terminato con un errore.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
it: Un nome ad uso interno composto esclusivamente da lettere, numeri e underscore (_).
