Image field to media (1.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Fields
de: Felder

en: Proceed
de: Fortfahren

en: About
de: Über

en: Finished with an error.
de: Mit einem Fehler beendet.

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
de: Ein eindeutiger Systemname kann nur Kleinbuchstaben, Ziffern und Unterstriche enthalten.
