Image field to media (1.0.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Fields
sv: Fält

en: About
sv: Om

en: Finished with an error.
sv: Färdig med ett fel.

en: Processed @current out of @total.
sv: Bearbetat @current av @total.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
sv: Ett unikt maskinläsbart namn som innehåller bokstäver, siffror och understreck.
