Image field to media (2.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Fields
da: Felter

en: About
da: Om

en: Finished with an error.
da: Afsluttet med en fejl.

en: Processed @current out of @total.
da: Har importeret @current af @total.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
da: Et unikt systemnavn som indeholder bogstaver, tal og understregninger.
