Image field to media (2.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Label
es: Etiqueta

en: Fields
es: Campos

en: Proceed
es: Proceder

en: About
es: Acerca de

en: Finished with an error.
es: Terminó con un error.

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
es: Un nombre único legible por la máquina (machine-readable) que contenga letras, números, y guiones bajos.
