Image field to media (2.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Label
lt: Etiketė

en: Fields
lt: Laukeliai

en: About
lt: Apie

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.
