Image field to media (2.0.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Fields
cs: Pole

en: About
cs: Popis

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
cs: Unikátní, strojově čitelné jméno, obsahující písmena, čísla a podtržítka.
