Image field to media (2.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Fields
fa: فیلدها

en: About
fa: درباره

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
fa: نام منحصر به فرد قابل فهم توسط ماشین شامل حروف, اعداد و زیر خط است.
