Image field to media (2.0.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Fields
hu: Mezők

en: About
hu: Leírás

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hu: Betűket, számokat és aláhúzásjeleket tartalmazó gép által olvasható egyedi név.
