Image field to media (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Label
lv: Etiķete

en: Fields
lv: Lauki

en: About
lv: Par

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
