Image field to media (2.0.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Fields
uk: Поля

en: Proceed
uk: Далі

en: About
uk: Про модуль

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва може містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.
