Image field to media (2.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Label
be: Подпіс

en: Fields
be: Палі

en: Configuration
be: Налады

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя, якое змяшчае літары, лічбы і знак падкрэслення.
