Image field to media (2.0.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Fields
ca: Camps

en: Configuration
ca: Configuració

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom únic llegible-per-la-màquina que contingui lletres, números i guions baixos.
