Image field to media (2.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Label
et: Nimetus

en: Fields
et: Väljad

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
et: Unikaalne masinloetav nimi, võib sisaldada täppideta tähti, numbreid ja allkriipse.
