Image field to media (2.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Fields
gl: Campos

en: Configuration
gl: Configuración

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
gl: Un nome único de sistema contendo letras, números e guións baixos.
