Image field to media (2.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Label
hi: लेबल

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Configuration
hi: विन्यास

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
hi: एक अद्वितीय मशीन पठनीय नाम अक्षर, संख्या और रेखांकित युक्त.
