Image field to media (2.0.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Fields
id: Bidang isian

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
id: Nama unik tebaca-mesin mengandung huruf, angka dan garis bawah.
