Image field to media (2.0.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Fields
oc: Camps

en: Configuration
oc: Configuracion

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error
