Image field to media (2.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Fields
tr: Alanlar

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
tr: Harf, rakam ve alt-çizgilerden oluşan özgün bir makina adı.
